Van egy hétvége tavasszal, amikor a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei dombok megtelnek élettel. Amikor bakancsok dobognak, kerékpárok suhannak, evezők csobbannak – és több száz ember indul el ugyanazzal a céllal: legyőzni önmagát. Ez a XIX. Vitézlő teljesítménytúra Szendrőn.
Ahogy megérkezik a tavasz, és a természet újra életre kel, vele együtt indulnak a szabadidősport események is Zsámbék városában. Ha eleged van a téli bezártságból, és szívesen töltenél el egy aktív napot a szabadban, itt az ideje, hogy csatlakozz!
Közel 450 résztvevővel zajlott le február 7-én az Ötpróba Úszónap Gödöllőn. A fedett uszodában biztonságos körülmények között, három különböző távon gyűjthették a pontokat az úszás szerelmesei – olimpiai bajnok vendéggel a rajtlistán.